Jesienne drzewa II

 

 

Tak sobie myślę,że niestety nie pozostaje nam nic innego tej jesieni jak powieszenie sobie takiego oto obrazka na ścianie ( jeśli nie chcemy popaść w depresje). Polska Złota Jesień jakoś wciąż nas omija:(

Ale nic to, pora przedstawić nasze antydepresanty:) Mamy tu całe mnóstwo środków plastycznych: wydzieranka, faktura, element graficzny, kolor. Sama forma drzewa wykonana została techniką wydzieranki, jest ona dość silnym kontrastem dla reszty kompozycji. Tło wykonane za pomocą pędzli, folii bąbelkowej a na zakończenie przeprasowane kalką biurową.

Zapraszamy na terapię:)))

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prace zostały wykonane pod kierunkiem p. Marii Głębickiej

 

18 thoughts on “Jesienne drzewa II”

    1. Drzewo jest po prostu wycięte lub wydarte z czarnego papieru. Kiedy praca jest już gotowa i wysuszona nakłada się na nią kalkę, przykrywa czystą kartką lub ściereczką i przeprasowuje żelazkiem. To wszystko:))) Pozdrawiam.

  1. Jak byłam młodsza uwielbiałam takie artystyczne zabawy, teraz mam niestety mniej czasu i pozostają mi kolorowanki 🙂 ale czasami wciąż udaje mi się znaleźć chwilę i stworzyć coś fajnego.

  2. Idealny pomysł na zorganizowanie czasu dzieciom w te jesienne długie wieczory. Przy okazji samemu też można się czegoś nauczyć i zrelaksować w inny sposób niż siedzenie przed komputerem lajkując kolejne posty na portalach społecznościowych. Co do samych prac- robią wrażenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *