Córka bajarza

 

W tym roku braliśmy udział ( tzn mój mąż brał )  w konkursie Biedronki Piórko 2016, niestety nie został laureatem:(  Oto jego konkursowe prace; ilustracje do bajki Córka bajarza napisanej przez Monike Radzikowską.  Moim osobistym marzeniem jest ilustrowanie książek dla dzieci, może w przyszłości coś z tego wyjdzie:) mam taką nadzieję. W przyszłym roku , jeśli ten konkurs jeszcze będzie organizowany  ja też wezmę udział więc jeszcze nie składamy broni:)

A oto propozycje do Córki bajarza według Piotra Respendowicza – zapraszamy:)

 

 

córka bajarza

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

3

 

 

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

córka bajarza

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

dsc_0016

12 thoughts on “Córka bajarza”

  1. Mi się bardzo podobają rysunki Pana Męża i chętnie bym taką książkę kupiła. Nie znam się na technikach, ale zdecydowanie wolę takie rysunki niż nowoczesne a la 3d. Są oryginalne i miłe dla oka przy okazji.
    Życzę powodzenia w spełnianiu marzeń. I jeśli już zilustrujecie jakąś książeczkę, pochwalcie się.

  2. Nie wszystkie ilustracje mi sie podobaja, 2 i 3 genialne, 5 tez fajna, ale stylem w ogole nie pasuje do pozostalych, w pozostalych ilustracjach pewne elementy mi sie podobaja w pewne nie. Niestety widac, ze Biedronka stawia na ilustracje komuterowe, ladne, ale malo oryginalne, malo dzialajace na wyobraznie. Jezeli wygrywac maja ilustracje, ktore sa po prostu “ladne” to ktos kto nie robi ich komputerowo ma male szanse na wygrana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

CommentLuv badge