Pięć sprytnych kun

Autorka ,,Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek” Justyna Bednarek napisała kolejny hit – ,,Przygody pięciu sprytnych kun”. Zaskoczenie! Kuny! Dlaczego właśnie one? Przecież nikt nie lubi kun, każdy wie,że to złośliwe gryzonie, które między innymi przegryzają nam przewody w samochodach.Nie wspominając o innych szkodach, jednym słowem szkodniki. Jednak chyba nie do końca się z tym zgodzicie a już na pewno nie po przeczytaniu ,,Pięciu sprytnych kun”. Odważę się nawet stwierdzić, że spojrzycie nawet z sympatią na te sprytne stworzenia:)))

Jest tu wszystko co w dobrej książce powinno się znaleźć, a więc mamy wątek kryminalny, miłosny ( a nawet dwa) jest intryga oraz przewijający się wciąż wątek kulinarny ( i całkiem spora ilość przepisów dołączonych do książki).Tekst napisany bardzo lekko i z humorem, czyta się znakomicie. Przyznam szczerze, że mimo iż jest to książka dla dzieci to ja sama nie byłam w stanie się od niej oderwać i przeczytałam ją  od deski do deski w jeden dzień:) Całość dopełniają świetne ilustracje Daniela de Latoura, który w niepowtarzalny sposób charakteryzuje postacie.

 

Oto i wszyscy bohaterowie książki.

Pięć sprytnych kun

 

Pięć sprytnych kun

 

Pięć sprytnych kun

 

Pięć sprytnych kun

 

Pięć sprytnych kun

 

Pięć sprytnych kun

 

Pięć sprytnych kun

 

Pięć sprytnych kun

Przyznacie,że kuny przedstawione w książce pani Justyny Bednarek wzbudzają sympatię:)))) Bardzo polecam lekturę, jest to jedna z lepszych książek, które ostatnio przeczytałam.

 

Tytuł: Pięć sprytnych kun

Autor: Justyna Bednarek

Ilustracje: Daniel de Latour

Wydawnictwo: Poradnia K

Oprawa: Twarda ( i te cudownie zaokrąglone rogi)

Rok wydania: 2016

Ilość stron:134

Cena okładkowa: 39,99

12 thoughts on “Pięć sprytnych kun”

  1. Uwielbiam wszelkie stworzenia z rodziny łasicowatych – czy to kuny, czy nie kuny. 🙂 Bardzo fajna okładka, wg mnie zostały fajnym stylem narysowane. Jak będę mieć kiedyś dzieci to muszę się za nią rozejrzeć. 🙂

  2. Miałam styczność z tą książką i potwierdzam, że jest bardzo dobra. Dla troszkę większych maluchów w sam raz 🙂
    Pozdrawiam i czekam na więcej wpisów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *