Liczę do 100 + konkurs

Czy nauka musi być nudna? Czy wiedzę należy zdobywać poprzez żmudne ćwiczenia i zadania? Otóż nie:) Wręcz przeciwnie, nauka może i powinna być zabawą, przygodą, pasją odkrywania. No cóż, tak powinno być, dzieci mają naturalną skłonność do nauki i niezwykłą ciekawość świata, która w szkole niestety zbyt często zostaje stłumiona ( czasem już na zawsze). Jak to dobrze,że pojawiają się takie książki jak Liczę do 100  Magali Bardos. Świetnie opracowana graficznie, nie znajdziecie tu taniej tandety tak często serwowanej dzieciom , a przecież wrażliwość plastyczna kształtuje się od pierwszych lat życia. To bardzo istotne aby dzieci były otaczane takimi wartościowymi książkami od samego początku.

W świat liczb wprowadzają nas tu sympatyczne misie, których przygody będziemy obserwować na kolejnych stronach książeczki. Pada tu  bardzo mało słów ale być może właśnie w ten sposób skupiamy się bardziej na świecie liczb a nie słów. Książeczkę przetestowałam na własnych dzieciach i śmiało mogę powiedzieć,że jest to ich ulubiona pozycja do nauki liczenia a właściwie to nie do nauki lecz do zabawy:))) I o to właśnie chodzi , aby nauka była zabawą.

KONKURS

Mam również dla Was jedną taką książkę:))))) Kto chce to zgłasza w komentarzu chęć wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest właśnie ona. Komentarz można dodać na blogu lub na naszej stronie na facebooku. Zapraszam serdecznie . Wyniki  zostaną ogłoszone 02.12.17 więc książka ma szansę dotrzeć jeszcze przed Mikołajem:))))

Miło nam będzie jeśli polubicie naszą stronę i udostępnicie dalej ten wpis:))

Liczę do 100

 

Liczę do 100

 

Liczę do 100

 

Liczę do 100

 

Liczę do 100

 

Liczę do 100

 

Liczę do 100

 

Liczę do 100

Ogłaszam,że książkę wygrywa Matka Panny A.  Gratuluję:)))

Tytuł – Liczę do 100

Wydawnictwo – Babaryba

Rok wyd. – 2014

Oprawa – twarda

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowymi wpisami – polub nas na facebooku:))))  https://www.facebook.com/Kreatywniejemy/

 

16 thoughts on “Liczę do 100 + konkurs”

 1. Wyrażam chęć udziału w konkursie. Pozycja książkowa „Liczę do 100” byłaby dla mnie inspiracją do dalszej pracy z dziećmi w poznawaniu świata liczb. Osobiście polecam książkę „Wojna liczb” wyd. TAKO, gdzie najmłodsi mają okazję poznać liczby od 0 do 10.
  Pozdrawiam ciepło 😉
  Polecam książki Iwony Chmielewskiej „Kłopot” oraz „Cztery zwykłe miski”, które mogą stać się inspiracją do nowych, kreatywnych zajęć.

 2. My też chcemy, wszyscy razem i każdy z osobna. 😀
  Tymek chce, bo wciąż mu się te -naście i -dziesiąt mieszają.
  Maks chce, bo ma bzika na punkcie matematyki.
  No i mama Tymka i Maksa też chce, bo uwielbia spełniać czytelnicze marzenia swoich brzdący. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *