Moja mama lubi błyszczeć:)

Zbliża się dzień mamy, więc spieszymy z prezentami:)) Mnie wciąż od nowa zachwycają portrety wykonane przez dzieci. Ale takie autentyczne,samodzielne  dziecięce prace, nie wykonane przez panie i podpisane przez dziecko bo takie prace nie cieszą i najczęściej lądują w koszu. Gdybym dostała od mojego dziecka taki portret to na pewno powiesiłabym go sobie w sypialni,żeby mój wzrok zaraz po przebudzeniu mógł cieszyć się tą radosną twórczością. Coś pięknego:)))

Wiadomo,że każda mama jest najpiękniejsza dla swojego dziecka ( z wiadomych przyczyn). My dodaliśmy naszym mamo jeszcze trochę blasku w postaci tła z folii aluminiowej. Kobiety lubią błyszczeć więc nie będziemy im żałować:)) Ale przejdźmy do rzeczy. Aby stworzyć taki piękny portret najpierw należy okleić karton folią aluminiową, staramy się robić to dokładnie aby nie powstały pęcherze. Następnie rysujemy na kartce portret mamy, my zrobiliśmy to pastelami olejnymi. Następnym krokiem będzie wycięcie postaci i naklejenie jej na foliowym tle.

Dzień matki

Dzień matki

Aby wzbogacić tło i powiązać je z postacią mamy doklejamy kolorowe serduszka, kwiatki itp. I gotowe. Prawda,że przecudne?

Dzień matki

Dzień matki

Dzień matki

Dzień matkiJeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowymi wpisami – polub nas na facebooku:))))  https://www.facebook.com/Kreatywniejemy/

oraz na instagramie https://www.instagram.com/kreatywniejemy/

5 thoughts on “Moja mama lubi błyszczeć:)”

  1. Nie mogę się doczekać momentu, w którym Synek zacznie tworzyć takie portrety. Trochę to jeszcze potrwa, bo nie chce sam próbować, bo twierdzi, że nie potrafi. Ale nic na siłę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *